PEMAR, spol. s r.o.,plastový obalový materiál

Libušská 49/183, Praha 4, 14200
Česká Republika

Plastový obalový materiál, z LDPE-polyetylen, HDPE-mikroten, PP-polypropylen, celofán folie, hadice, polohadice, plachty, archy, přířezy, pytle (rolo,volně ložené, zatahovací), sáčky (rované, trhací, blokované, vakuové, samozavírací, ploché, křížové, hranolové, děrované, ramínkové, s eurootvorem, s eurodírkou, tašky (C výsek, košilky, páskové, blokované), lepící pásky, vázací pásky, svářečky, odvíječe, držáky a jiné pomůcky. Vše v čirém nebo barevném provedení, bez tisku i s tiskem (max.10 barev). Zboží k okamžitému odběru - široký výběr. Přijedete, zaplatíte, odvezete nebo do 48 hod. zašleme na dobírku, doprava zdarma.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SINFO, spol. s r.o.

Matrace, pěnové části pro sedací nábytek, molitan, polyetylen, obalový materiál, fixace, konstruované obaly, pěnové výplně kufrů, transportní obaly, ochranné matrace, vybavení lyžařských areálů, dětský pěnový nábytek, 3D obaly, zvuková izolace.

Juta, a.s.

Jsme výrobce širokého sortimentu produktů pro stavebnictví a zemědělství, obalových materiálů a materiálů pro technické účely. Výrobce umělého trávníku JUTAgrass pro sport, fotbal, zahradu, balkony, terasy.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.