Trewo

Oravská 9, Praha, 11000
Hlavní město Praha

Pokládka podah: Dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, parkety Obkládání schodů Obkládání koupelen a van Renovace podlah Bezplatné obhlídky a celková kalkulace Kde pracujeme: Naše služby jsou k dispozici v celé České republice, především lokalitách: Praha, Praha západ, Řevnice, Dobřichovice, Všenory, Černošice, Mníšek pod Brdy, Řitka, Vonoklasy, Dobříš, Plzeň a v okolí těchto lokalit

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

MS BETON s.r.o.

Společnost provádí betonové, strojně hlazené betonové potěry, lité betonové a samonivelační podlahy.Doporučujeme Vám realizaci podlah ve vašem bytě nebo domě pomocí strojně hlazených betonových potěrů z těchto důvodů: získáte rovnou, hladkou kvalitní podlahu, urychlíte výstavbu, vhodné do garáží, koupelen, na balkony, do průmyslových prostor, možnost dopravit do velkých vzdáleností, případně výšek.

Josef Dostál MyDos

Jsme truhláři tělem i duší. Vy diktujete, my vyrobíme. Tesař, truhlář, interiérové dveře, vinylové podlahy klik, kompletní schodiště prostě vše co se dřeva týče. Stavíme také i dřevostavby.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.