Podlahářství - Svoboda Leoš

Kojetice 146, Kojetice, 67523
Vysočina

- montáž laminátových a dřevěných plovoucích podlah - rekonstrukce starých podlah - montáž lina, PVC a podlah Termofix - montáž podlah suchou výstavbou - montáž koberců včetně soklů - montáž klasických dřevěných podlah - broušení a renovace podlah - vyrovnání a stěrkování podlah - veškeré práce související s podlahami

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

MS BETON s.r.o.

Společnost provádí betonové, strojně hlazené betonové potěry, lité betonové a samonivelační podlahy.Doporučujeme Vám realizaci podlah ve vašem bytě nebo domě pomocí strojně hlazených betonových potěrů z těchto důvodů: získáte rovnou, hladkou kvalitní podlahu, urychlíte výstavbu, vhodné do garáží, koupelen, na balkony, do průmyslových prostor, možnost dopravit do velkých vzdáleností, případně výšek.

Josef Dostál MyDos

Jsme truhláři tělem i duší. Vy diktujete, my vyrobíme. Tesař, truhlář, interiérové dveře, vinylové podlahy klik, kompletní schodiště prostě vše co se dřeva týče. Stavíme také i dřevostavby.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.