OBALY VYSOČINA s.r.o.

Brněnská 131, Žďár nad Sázavou, 59101
Vysočina

Obaly Vysočina s.r.o., Žďár nad sázavou velkoobchodní prodej, maloobchodní prodej, zásilkový prodej obalového materiálu – zakázková výroba pe sáčků – nabízíme – pe pytle na odpad, konfekční pytle – stretch folie (odvíječe) - vázací pásky (napínače, spony, odvíječe) – rychlouzavírací sáčky - lepící pásky (pp různých šíří – 12, 19, 25, 38, 48, 75 mm, odvíječe) - pe folie (role v metráži náviny cca 35 kg, přířezy na roli, paletyzační pytle) – pe, mikrotenové a kašírované plachty – zahradní a stavební plachty - krepová páska - oboustranně lepící pásky - mikrotenové tašky a sáčky - sáčky do košů - potravinářské folie - kartonové výztuže - alobal – mikrotenové přířezy – transportní obálky (polepování palet a balíků) – provazy (hmotnost os 100 gr – 5 kg) – sáčky na tlačenku – gumičky – sáčky na ledové pecky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Juta, a.s.

Společnost Juta, a.s. se sídlem v Dvůr Králové n. L. je významným výrobcem širokého sortimentu produktů pro stavebnictví, zemědělství, obaly a technické účely. Specializuje se také na výrobu umělého trávníku JUTAgrass pro sportovní plochy, fotbalová hřiště, zahrady, balkony a terasy. S dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru jsme spolehlivým partnerem pro vaše projekty a potřeby.

SINFO, spol. s r.o.

Matrace, pěnové části pro sedací nábytek, molitan, polyetylen, obalový materiál, fixace, konstruované obaly, pěnové výplně kufrů, transportní obaly, ochranné matrace, vybavení lyžařských areálů, dětský pěnový nábytek, 3D obaly, zvuková izolace.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.