David Suchánek

Trnová 189, Praha západ, 25210
Středočeský kraj

Pokládka a prodej dřevěných a plovoucích podlah, pokládka a renovace parket a dřevěných podlah, dodávka materiálu a montáž venkovních teras z exotických i tuzemských dřevin. Toto vše nabízíme včetně vyrovnání podkladu, např. nivelačních stěrek. Nabízíme kvalitní plovoucí podlahy od více dodavatelů a 100% záruku na kvalitu práce od zkušených podlahářů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

MS BETON s.r.o.

Společnost provádí betonové, strojně hlazené betonové potěry, lité betonové a samonivelační podlahy.Doporučujeme Vám realizaci podlah ve vašem bytě nebo domě pomocí strojně hlazených betonových potěrů z těchto důvodů: získáte rovnou, hladkou kvalitní podlahu, urychlíte výstavbu, vhodné do garáží, koupelen, na balkony, do průmyslových prostor, možnost dopravit do velkých vzdáleností, případně výšek.

Josef Dostál MyDos

Jsme truhláři tělem i duší. Vy diktujete, my vyrobíme. Tesař, truhlář, interiérové dveře, vinylové podlahy klik, kompletní schodiště prostě vše co se dřeva týče. Stavíme také i dřevostavby.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.