Martin Pacák

Nikolčice 325, Nikolčice, 69171
Jihomoravský kraj

Provádíme zemní a výkopové práce,kanalizační přípojky,vodovodní přípojky,plynové přípojky,rekonstrukce kanalizace,zasítování pozemku,protlaky řízené a neřízené,jímky a retenční nádrže,výměna kanalizace a vody v domech,vodovodní šachty a nádrže.ATD.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Mironstav s.r.o.

Společnost Mironstav s.r.o. je stavební firma s dlouholetou tradicí od roku 2010, se sídlem v Praze 10 - Štěrboholech. Specializujeme se na stavbu rodinných a bytových domů, průmyslových staveb, rekonstrukce, obnovu památek, fasády a zateplovací systémy, oplocení, zpevněné plochy, demolice a zemní práce. S naší společností získáte spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty s garantovanou kvalitou a profesionálním přístupem. Jste-li na hledání spolehlivé stavební firmy, neváhejte nás kontaktovat!

ABS - stavební společnost, s.r.o.

Náměstí 4/2, Bílina - Chudeřice, 41801

POZKOM s.r.o.

Za zámečkem 745/17, Praha 5 - Jinonice, 15800

Pvkp stavební, s.r.o.

Luhovská 1738/4, Praha 8, 18200

L.N.O., s.r.o.

Maříkova 1899/1, Brno - Řečkovice, 62100

VIJA STAVBY s.r.o.

Kompletní stavební práce, rekonstrukce, přestavby,

M-POLAKSERVIS

Rekonstrukce, výstavby RD.Dodávka a montáž klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel. Provádíme nabídky a dodání celkového stavebního materiálu pro vaši stavbu. Zpracování cenových nabídek ZDARMA. Doprava po celé ČR. Pálené krytiny, betonové krytiny, lehké krytiny, umělá břidlice, asfaltové šindele, asfaltové pásy, střešní folie, okapové systémy, plechy a svitky, střešní okna, nadkrokevní izolace, tepelná izolace, PVC desky, stavební desky, stavební panely, zdící prvky, spojovací materiál.

STAVEBNICTVÍ JOSEF BAČA s.r.o.

Jsme malá stavební firma. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplování staveb, rekonstrukce bytových jednotek a ucelené dodávky stavebních prací.

RONYTRANS, s.r.o.

Přívrat 1454/12, Brno-Žabovřesky, 61600

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.