Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

INTERWAND.CZ s.r.o.

Systémové mobilní příčky prosklené i plné, bezrámové skleněné příčky, luxferové stěny, posuvné a křídlové skleněné dveře, nerezová madla, eloxované U profily. Skleněná zábradlí, sprchové kouty. Specializujeme se na zakázkovou výrobu ze skla a nerezu.

INSTAMA, s.r.o.

Naše firma provádí instalatérské a topenářské práce.

Ing. František Iša, - DIRAKO

Nabízíme kvalitní služby a komplexní řešení pro oblast ochranných pracovních pomůcek, pracovních oděvů a obuvi.

IVAR ID Poděbrady, s.r.o.

Systém pro evidenci a zpracování docházky, plánování směn, přístupové systémy, technologie bezkontaktní identifikace, čtečky LF, HF, UHF. Dodávky čipů, karet, hodinek. Dodávky SW, vývoj na klíč, mobilní aplikace, dodávky turniketů, branky, brány, el. zámky pro šatní skříňky Off-Line i On-Line, pokladní systémy pro aquaparky, sportovní centra, haly, saun, wellness a pod., vstupenkové systémy pro zimní stadiony a multifunkční haly

Ing. Michal Němec

Výroba, stavba a opravy vodních elektráren.

Izolace Grey s.r.o.

Vestecká 391, Vestec, 25242

Ing. Pavel Medek - MEDEKlima

Naše firma se zabývá kompletními dodávkami průmyslových a bytových klimatizačních systémů TOSHIBA a DAIKIN, dále pak servisem a revizemi klimatizací všech značek, vzduchotechniky a požárních klapek.

Ing. Jana Kurzová

Nabízím architektonickou činnost: zajišťuji stavební projekty na rodinné domy, projekty na rekonstrukce, projekty na přístavby a veškeré projekty potřebné k realizaci, jsem schopná zajistit.

Inoxglass s.r.o.

Naše firma se výhradně zabývá 3D návrhem, dodávkou a montáží skleněného a nerezového zábradlí. Dále se specializujeme na realizace skleněných dělících stěn, skleněných posuvných dveří, sprchových koutů, skleněných stříšek a skleněných grafických obkladů. Jsme schopni Vám navrhnout atypické řešení přímo pro Váš prostor. Jako dominantní materiál v našich realizacích používáme materiály budoucnosti nerezovou ocel a sklo.

Ing. Pavel Tuček, úředně oprávněný zeměměřický inženýr

Zabezpečujeme komplexní geodetické služby: - vyhotovení geometrických plánů - vyznačení budovy, rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene, zpřesnění hranic pozemků - vytyčování hranic pozemků - vklady, zápisy na katastrálním úřadě - zaměření inženýrských sítí - geodetické práce na stavbách - podklady pro projektanty - poradenská činnost - advokátní služby a právní poradenství

Ing. Bohumír Maceška

Ing. Bohumír Maceška se sídlem v Letohradu je specializovaným poskytovatelem účetních a personálních služeb. Naše zkušené týmy se věnují širokému spektru účetnických a personálních agend, včetně zpracování mezd, daňové evidence a přiznání, a také rekonstrukce účetnictví a evidence majetku. Díky našim znalostem a odbornosti v oboru vám můžeme poskytnout kvalitní servis a poradenství s ohledem na vaše individuální potřeby.

Ing. Dana Rosolová, MBA

Vývoj software na zakázku.

Innovative Design, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní realizace staveb a interiérů od návrhu až po samotnou realizaci. Od první společné myšlenky až po dokonalý, vybavený a plně funkční interiér. Firma se zabývá návrhy a realizací staveb, interiérů, výrobou nábytku, rekonstrukcemi, dodáním kompletního vybavení (vestavěné skříně, kuchyně apod.) Působíme po celé České republice.

Ing. Jiří Červený

Cihlářská 743/58, Plzeň - Litice, 32100

Ing. Petr Střítežský

Lešetín II 260, Zlín, 76001

Ing. Viktor Filip

23, Knínice u Boskovic, 67934

Imrich Beck

Hankova 1102/5, Plzeň-Jižní Předměstí, 30100

Ignum, s.r.o.

Vinohradská 1630/190, Praha-Vinohrady, 13000

Ing. Luděk Sáska

Stachy 393, Stachy, 38473

Ing. Jarmila Šťastná

Kobližná 47/19, Brno-město, 60200

Ing. Cyril Havlín

Úprkova 2186/17, Znojmo, 66902

INGDOP s.r.o.

Železničního vojska 1386, Valašské Meziříčí, 75701

Ivan Slava

Březi 118, Říčany, 25101

Ing. Josef Sobarňa - Penzion Pepa

Malá Morávka 15, Bruntál, 79336

Ing. Martin Daněk

Záhumení I / 281, Zlín - Louky, 76302

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.