Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

Stavební a pece, spol. s r.o.

Tovární 1112, Chrudim IV 53701

Svatopluk Chytil

Dubany 9, Vrbátky 79812

SINFO, spol. s r.o.

Matrace, pěnové části pro sedací nábytek, molitan, polyetylen, obalový materiál, fixace, konstruované obaly, pěnové výplně kufrů, transportní obaly, ochranné matrace, vybavení lyžařských areálů, dětský pěnový nábytek, 3D obaly, zvuková izolace.

STEHLÍK MILAN Ing.-SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Naše firma se specializuje na kombinované topné systémy, kde zdrojem tepla může být téměř jakýkoliv známý zdroj tepla. Celkově získaná energie je pak podle předem nastaveného programu rozváděna po objektu tak, aby celková spotřeba placených zdrojů energií byla minimální.

Stanislav Volavka

Jsme zahradnická firma, která nabízí kompletní služby v oblasti zahradnictví. Zabýváme se realizací zahrad, od první prohlídky terénu, přes konzultaci, vytvoření návrhu, samotnou výsadbu, až po celkovou údržbu zahrady i s jejich následnou údržbou.

SOREX s.r.o.

Nabízíme komplexní dodávku a řešení vzduchotechniky, klimatizace a chlazení

SAFETY PRO s.r.o.

Zaměřujeme se především na oblast BOZP a PO a technický dozor staveb. Postupným vývojem a růstem společnosti v průběhu let přibývaly k těmto činnostem i další. V současné době spadá mezi naše hlavní činnosti technický dozor stavebníka, BOZP a PO, geotechnika a geologie a projekční činnost.

M-POLAKSERVIS

Internetový prodej nástěnných klimatizačních jednotek, čističek vzduchu. Provádíme nabídky a dodání celkového stavebního materiálu pro vaši stavbu. Zpracování cenových nabídek ZDARMA. Doprava po celé ČR. PÁLENÉ KRYTINY,BETONOVÉ KRYTINY,LEHKÉ KRYTINY,UMĚLÁ BŘIDLICE,ASFALTOVÉ ŠINDELE,ASFALTOVÉ PÁSY, STŘEŠNÍ FOLIE,OKAPOVÉ SYSTÉMY,PLECHY A SVITKY,STŘEŠNÍ OKNA,NADKROKEVNÍ IZOLACE, TEPELNÁ IZOLACE,PVC DESKY,STAVEBNÍ DESKY, STAVEBNÍ PANELY,ZDÍCÍ PRVKY,SPOJOVACÍ MATERIÁL,KOM

SYTYS.cz s.r.o.

Realizujeme výstavbu a rekonstrukci silnic,parkovišť,chodníků a dalších zpevněných ploch, cyklostezek,polních a lesních cest,zemní práce a terénní úpravy revitalizace městských parků, ulic, náměstí.Výstavba, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí měst a obcí vč. přípojek, protipovodňová opatření, hydrotechnické stavby, úprava koryt vodních toků provádění betonových monolitických konstrukcí, inženýrských objektů, zdí a retenčních nádrží, pozemní stavitelství – občanské a průmyslové stavby

SÁDROKARTONY Vysočina s.r.o.

Jsme certifikovaní specialisté na suchou výstavbu, provádíme dodávku a montáž sádrokartonů, minerálních podhledů, podlah atd. Vlastníme moderní technologii na stříkanou pěnovou izolaci, která vykazuje jedinečné izolační a technické výsledky.

Sympec, poctivé řemeslo s.r.o.

Jsme firma specializující se na tvorbu moderních a útulných prostor pro práci i bydlení. Zaměřujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace a elektronických zařízení, LED osvětlení, produktů ze sádrokartonu, jako jsou podhledy, příčky a světelné podhledy.

SAPO STAVBY s.r.o.

Firma se zabývá zednickými a demoličními prácemi.

Semeistvo s.r.o.

Zabýváme se kompletní správou daňové evidence, účetnictví, personalistiky a mezd. Díky našim znalostem, dovednostem a flexibilitě, pomáháme klientům snížit náklady, zvýšit výkonnost firmy a dosahovat stanovených cílů. Praha východ, Most, Teplice.

Svatopluk Mikl

Palírna 16, Lukov 76317

SkoTo s. r. o.

T.G. Masaryka 859/18, Karlovy Vary 36001

Sokolovna Kařez s.r.o.

V Jámě 1371/8, Praha 1 - Nové Město 11000

Strejc Design s.r.o.

Lahovská 77, Praha 5 15900

Střechy Vrňata & Žáčik, s.r.o.

Tulipánová 100, Průhonice 25243

SULKOM s.r.o.

Knínice 330, Knínice 67934

STEEL PLANET s.r.o.

Maršovská 2243, Uherský Brod 68801

Stanislav Paar - Truhlářství LOPASK

Olomučany 334, Olomučany 67903

ST - mb s.r.o.

Zelená 206, Bradlec 29306

SEKURAS s.r.o.

Americká 1514/56, Plzeň 3, Východní Předměstí 30100

STIMEX Baterie s.r.o.

Horáčkova 1097, Praha 4 14000

SITCOM.CZ, s.r.o.

nám. Svobody 2, Znojmo 66902

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.